LAURY DLA KOMUNIKACJI

„LINGWISTYKA W KOMUNIKACJI SPECJALISTYCZNEJ” ZNAJDUJE SIĘ WŚRÓD NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH I WARTOŚCIOWYCH KIERUNKÓW AKADEMICKICH W POLSCE.

„Lingwistyka w komunikacji specjalistycznej” rok po roku trafia na listę najbardziej innowacyjnych i wartościowych kierunków akademickich w Polsce. Certyfikat akredytacyjny dla studiów w Katedrze Języków Specjalistycznych przyznany został w ramach VI edycji konkursu ogłoszonego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, wyróżniającą najlepsze na rynku akademickim kierunki oraz najbardziej odpowiadające potrzebom pracodawców.

Szczególne uznanie w konkursie zyskała innowacyjność studiów, za którą lingwiści z Uniwersytetu Łódzkiego otrzymali specjalne wyróżnienie: „Laur innowacji”.

Uroczysta gala oraz oficjalne wręczenie certyfikatów i statuetek odbyło się w warszawskim Hotelu Belotto